seemobebrorma
Member Group:  Members
Ignore Member
No Photo
Member photo does not exist
 
Communications
URL
Email Address
Email Console
Private Message
Send Private Message
AOL IM
ICQ
ICQ
Yahoo Messenger
MSN Messenger
 
Personal Info
Location
Paraguay
Occupation
Construction, facilities
Interests
Football
 
Statistics
Member Group:
Members
Total Section Entries
0
Total Comments
0
Member Local Time
December 18, 2014  02:18 PM
Last Visit
June 03, 2012  10:37 AM
Join Date
June 03, 2012  08:53 AM
Most Recent Entry
Most Recent Comment
Birthday
 
Bio

Jeśli szukasz Waga Obserwowane   Kawiarnia   Szczegóły ,  musisz   myśleć o   dowiedzieć się, jak wybory kiedy wyjście do restauracji .
mielno

Każdy lubi   staram się jeść fast food ... I na dobre   wyjaśnienie.  Posiłki   styl dobry ,  tego nie zrobisz trzeba   przygotować jedzenie lub oczyścić się  i można dostać się do być podawane .

mielnoJednak ... Bardzo łatwo   do jakości   DLA pomyłek .  Przestrzeganie niektóre z nich Triki   i jesteś  na Dojazd do czyniąc   doskonały Restauracja   Opcje .

Jeśli idziesz do   aktualne żywność  łańcuch   w tym   Jack in the Box, zamiast   zakup   duży   komputer osobisty Macintosh ( z   Zużycie kalorii i 34 gr z tłuszcz ),  kupić  burger   A plus stronie   zdrowa sałatka zamiast .  To jest po prostu jak napełniania i 200 energia mniej .

Zamiast z McFlurry,  musisz   prosty wanilia   mrożone przysmaki   szpula i zachowania   jeden więcej

mielno
Jeśli jesteś zużywa się w Burger King ,  w przeciwieństwie do   Przyjmujące Dwa razy Whopper z parmezan ( z   great 990 energia i 64 g z tłuszczu ), powinieneś dostać  ...  coś na wszystko !  DLA Antics od ,  jest możliwe   odbiór Junior .  posiłek .  Pozyskiwanie to bez   mayo tylko kosztować  energia i 12 g z tłuszcz.

Kentucky Fried Stopiony Kura ma wyżywienie   które mogą być  znane   jeśli   pełne   tłuszcz i zużycie kalorii.  Tylko kilka chrupiące   pas są 400 energia i 24 g z tłuszcz. Można łatwo   uzyskania przetarg   wołowina pieczeń kurczaka zamiast ,  zawierający 250 kalorie   i po prostu 11grams o tłuszcz.

Oglądaj wewnątrz wyżywienie   w tym samym czasie -  będziesz be zaskoczony . Na przykład , że puree   Marchew i sos ma 130 energia i 4,5 g z tłuszcz a   gary z nadmiar tłuszczu .

Jednak ...  Jeśli szukasz do oszukać  co jakiś czas ...  być może Waga obserwatorów   jak również  Waga obserwatorów restauracji punktów   nie   Jedzenie nawyki Do własnych potrzeb .  Zobacz lubią  zwiedzanie   kalorie   Kolarstwo , który pozwala   osoba   możesz zjeść  niskokaloryczne kurczak na kilka dni ,  po co nie W być cheater   czas ” jedna -  dwa razy 7 dni . Ludzie kochają  dieta   bo tak nie jest   musi   zredukować  o siebie i wiedzą, że   każdy dzień  w którym   Maj mieć  ”  za darmo dla wszystkich ”  jest prawie horyzont .

Kalorii Kolarstwo wydaje   nieparzyste wielu   ludzie że zapisać  niskokalorycznych kurczaka Diety ale najbardziej Lekarze i psycholodzy serdecznie polecam ten sposób z zużywa .